Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa „KACPER” powstała w 1991 roku. W obecnym kształcie funkcjonuje od 2003 roku..

Założycielem firmy jest Adam Napieralski. Pierwotnie firma zajmowała się marketingiem bezpośrednim i handlem.

Około 2000 roku rozszerzono działalność o produkcję zabawek wykonywanych z form kompozytowych. Były to modele samolotów i statków przystosowane do zdalnego sterowania przeznaczone dla szerokiego grona modelarzy. Po zdobytym doświadczeniu rozpoczęliśmy produkcję form na potrzeby kamieniarzy do odlewania wazonów nagrobnych.

Przez przypadek wynajęliśmy pomieszczenia na potrzeby przetwórstwa tworzyw. Była to produkcja na wtryskarce akcesoriów dla przemysłu meblarskiego. Po pól roku firma ta zbankrutowała. i odkupiliśmy wtryskarkę. Duże samozaparcie i dobry marketing zadziałał.

Po 3 latach firma nasza dysponuje czterema wtryskarkami, stabilnymi kontrahentami i prężnie się rozwija inwestując w nowe technologie.

Następny etap naszego rozwoju to automatyzacja procesu produkcyjnego i wdrażanie technologii wtrysku bezodpadowego, które to usprawnienia umożliwiaja wzrost ilościowy produkcji w dalszej perspektywie zaspokajanie potrzeb starych i nowych klientów


By zapewnić wysoką jakość naszych produktów działamy według normy PN-N ISO 9001:2001 i prowadzimy Księgę Jakości opartą o na tej normie.